Retigo s.r.o.

Nieskończone możliwości z Retigo Combionline®

Ci, którzy mieli okazję spotkać się z nami na targach w Mediolanie, z pewnością nie przeoczyli naszej nowej, jeszcze prawie gorącej nowości – systemu Retigo Combionline®.


Jak sama nazwa wskazuje, jest to możliwość podłączenia pieców konwekcyjnych Retigo do sieci online. Intuicyjne środowisko aplikacji internetowej Retigo Combionline® poszerza spojrzenie na nowoczesną gastronomię. Możesz dzięku niemu kontrolować swój sprzęt w dowolnym miejscu i czasie. Z tabletu, telefonu komórkowego lub komputera. Nie musisz pobierać żadnych aplikacji ani specjalnych programów. Wystarczy dowolna przeglądarka internetowa. Wystarczy się zalogować i zarządzać wszystkimi urządzeniami nawet na drugim końcu świata.

W interfejsie użytkownika znajduje się ekran główny z głównymi zakładkami, ale można dostosować swój ekran główny do swoich wymagań.
Po prostu przeciągnij i upuść sekcje, widżety w inne miejsce za pomocą kursora, albo zmniejsz lub powiększ okno. Możesz zaaranżować wszystko tak, jak Ci się podoba.

W czasie rzeczywistym można kontrolować aktualny stan pieca konwekcyjnego, np. ile czasu pozostało do końca procesu pieczenia lub jaka jest aktualna temperatura. Można podłączyć nieograniczoną liczbę urządzeń. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę i zaoszczędzić mnóstwo czasu, w interfejsie internetowym można błyskawicznie zdefiniować własne „profile“ ekranów (np. szkoła), które można łatwo udostępniać na różnych urządzeniach. Eliminuje to konieczność długotrwałej konfiguracji. Każdy ekran można ustawić tak samo we wszystkich swoich placówkach. Efekt pieczenia będzie zatem zawsze identyczny. Nawet po zmianie kucharza.
Jako dodatkowy bonus, oferujemy również książkę kucharską online z przepisami z całego świata. Przejrzyste opisy, lista składników wraz z parametrami pieczenia w piecu znajdują się „w zestawie“. Za pomocą kilku kliknięć możesz przesłać nowe przepisy do podłączonego urządzenia.
Równie szybko dowiesz się, czy w pełni wykorzystujesz potencjał urządzenia. Wykresy i statystyki umożliwiają przegląd wykorzystania, godzin pracy, zużycia wody, energii, cykli mycia i innych danych dotyczących wszystkich połączonych urządzeń. Dodatkowo możesz wybrać okres, dla którego chcesz zobaczyć wartości. Wszystkie programy, dane HACCP, statystyki i zapisy pracy są bezpieczne dzięki automatycznemu tworzeniu kopii zapasowych.
Powiadomienia są również automatyczne. Żadna ważna informacja nie zostanie pominięta. Jeśli urządzenie ulegnie awarii, usługa Retigo Combionline® natychmiast wyśle wiadomość do Ciebie i Twojego serwisanta. Śledź, co dzieje się w Twoich placówkach.

Zainspiruj się i pchnij swój biznes do przodu. Zarejestruj swój sprzęt. Retigo Combionline® jest gotowe.

Info: Retigo Combionline® jest kompatybilny z Blue Vision, Orange Vision Plus i DeliMaster. Wymaga połączenia internetowego LAN/WLAN.